PENOVÁ STRIEKANÁ IZOLÁCIA - ZATEPLENIE STROPU - Väzníkový krov

Striekaná izolácia je tá najlepšia voľba pre zateplenie strechy, podkrovia, stropu Vášho domu. Zabezpečujeme profesionálnu aplikáciu penovej striekanej izolácie PUR penou po celej Slovenskej republike za najlepšie ceny na trhu. Doprava po celom Slovensku je bezplatná. Disponujeme vlastným zdrojom elektrickej energie.

U nás nájdete odborné poradenstvo, bezplatnú cenovú ponuku a kvalitné prevedenie striekanej izolácie za výhodnú cenu. Kvalita je u nás na 1. mieste.

Naša spoločnosť používa výhradne kvalitné certifikované produkty.

Ako zatepliť väzníkový krov striekanou izoláciou?

Väzníkový krov - moderná penová striekaná izolácia si hravo poradí aj so zateplením väzníkového krovu . U nás si môžete vybrať dva postupy, ako zatepliť väzníkový krov. Prvý je priamo zatepliť podkrovie a druhá zatepliť strop. Pozrite si nasledujúce videá a vyberte si postup, ktorý sa Vám hodí... Zateplenie väzníkového krovu striekanou izoláciou sa aplikuje sa na paropriepustnú fóliu. Je vhodné prerušiť všetky tepelné mosty a vytvoriť ucelenú plochu izolácie. Na uvedený postup sa použije mäkká penová striekaná izolácia s otvorenou bunkovou štruktúrou. Vyrieši nám vyplnenie každej takmer neprístupnej zóny na streche.

POSKYTUJEME SLUŽBY:

- penová striekaná izolácia stropu - vhodné je zateplenie mäkkou striekanou izoláciou 

- penová striekaná izolácia strechy - zateplenie mäkkou PUR penou   ( je vhodné zateplenie pultovej strechy, zateplenie sedlovej Áčkovej strechy, zateplenie valbovej strechy, zateplenie stanovej strechy, zateplenie polvalbovej strechy, zateplenie členitej strechy, izoláciu oblúkovej strechy i zateplenie romboidnej strechy ) 

- penová striekaná izolácia podkrovia ( zateplenie medzi krokvami, zateplenie pomúrnice, zateplenie medzi klieštinami )
- penová striekaná izolácia podlahy ( vhodná na podlahové kúrenie )
- penová striekaná izolácia základov- penová striekaná izolácia plechovej haly
- penová striekaná izolácia kontajnerového domu
- penová striekaná izolácia mobilného domu
- zateplenie karavanu
- zateplenie mobilných automobilov
- zateplenie drevodomu


Moderné zateplenie polyuretánovou penou od profesionálov!

Ponúkame prémiovú kvalitu chytrej peny... Penová striekaná izolácia dokonale vyplní všetky kritické miesta a preruší tepelné mosty, zateplenie strechy sa tým pádom stáva na plne funkčným.

Striekaná penová izolácia časom nesadá - drží si svoj tvar a teda aj izolačné vlastnosti po celú svoju životnosť. Naviac mäkká penová striekaná izolácia dýcha! Nevznikajú plesne a poruchy v strešnom plášti. Striekaná penová izolácia nechutí ani hlodavcom, či kunám. Fúkaná izolácia je po aplikácii zdravotne nezávadná, vhodná pre astmatikov i alergikov.Súčasne je aj významná zvuková izoláciaPUR izolácia je vhodná nielen pre novostavby, ale aj na rekonštrukcie starších domov, kde izolácia podkrovia alebo zateplenie strechy významne ovplyvní vykurovacie náklady na domácnosť a v lete poskytne príjemnú klímu v podkroví. Chytrá pena má nespornú výhodu, jej rýchlosť pri aplikácii. Náš profesionálny tím Vám zateplí Váš dom v priebehu jedného dňa. Nasledujúci deň už môžete strešný plášť uzavrieť a pokračovať v ďalších stavebných úpravách. Radi Vás navštívime osobne a poskytneme všetky potrebné technické informácie...Cenová ponuka, obhliadka i poradenstvo po celej SR nezáväzne a zdarma sú pre nás samozrejmosťou! Neváhajte volať na 0915 784 539 aj cez VIBER, či WHATSAPP.

   Našim cieľom je spokojný zákazník.

   Budeme radi, keď Vás budeme môcť o tom presvedčiť...

    Profesionálne realizujeme zateplenie penovou izoláciou po celom Slovensku.

    Striekanú izoláciu realizujeme aj v - Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Nitra, Zlaté Moravce, Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Trenčín, Ilava, Dubnica, Púchov, Považská Bystrica, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Prievidza, Topoľčany, Partizánske, Trnava, Piešťany, Senica, Hlohovec, Galanta, Dunajská Streda, Lučenec, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice, Banská Bystrica.


Zateplenie stropu - väzníkový krov - penová striekaná izolácia XL

SUPER CENA za zateplenie domu 

ZDARMA - OBHLIADKA STAVBY, PORADENSTVO, DOPRAVA PO CELOM SLOVENSKU, BEZ SKYTÝCH POPLATKOV DISPONUJEME VLASTNÝM ZDROJOM ELEKTRICKEJ ENERGIE.

ZVERTE SVOJ DOM DO RÚK PROFESIONÁLOM, VOLAJTE 0915 784 539 JOZEF MATEIČKA

STRIEKANÁ IZOLÁCIA PUR PENOU 

Prečo si vybrať PUR penu na zateplenie stropu pri väzníkovom krove?

PUR pena sa pri aplikácii dostane do každej štrbiny a dokonale zaizoluje celý väzníkový krov.

ŽIVOTNOSŤ

dĺžka životnosti našej striekanej izolácie PUR penou = dĺžke životnosti Vašej stavby, penu aplikujete iba raz a už nikdy ju nemusíte vymeniť

ÚSPORA

úspora na nákladoch zateplením striekanou PUR penou za energie sa pohybuje okolo 70%
penová striekaná izolácia zabraňuje tvorbe tepelných mostov, pretože vyplní všetky medzery, špáry i všetky ťažko dostupné miesta

ALERGIE

penová striekaná izolácia je po aplikácii zdravotne nezávadná, vhodná pre astmatikov i alergikov

RÝCHLOSŤ APLIKÁCIE

PUR striekaná izolácia sa štandardne realizuje v priebehu 1 dňa, disponujeme aj samostatným zdrojom elektrickej energie, čim nezaťažujeme elektrickú sieť

PRIĽNAVOSŤ

naša penová striekaná izolácia sa jednoducho priľne ku každému druhu povrchu, či sa jedná o potrubie, plech, betón, či drevo.

CELOROČNE

nemusíte čakať na leto, penovú striekanú izoláciu PUR penou XL môžete aplikovať v každom ročnom období

NEHORĽAVOSŤ

penová striekaná izolácia nepodporuje horľavosť, používame peny triedy horľavosti E a F . 

DRUHY PENY

Naša spoločnosť aplikuje tieto druhy peny: 

mäkká pena                                                              polotvrdá pena                                                                tvrdá pena

Mäkká pena - penová striekaná izolácia s otvorenou bunkovou štruktúrou

Mäkká PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej otvorenej bunkovej štruktúre váš dom dýcha. Chytrá izolácia sa jednoducho uchytí na každý povrch a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Striekaná PUR pena zabraňuje prúdeniu vzduchu a tým zabraňuje kondenzácii vlhkosti, ktorá je príčinou vzniku zdraviu nebezpečných plesní.

Polotvrdá - penová striekaná izolácia s uzavretou bunkovou štruktúrou

Polotvrdá PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej uzavretou bunkovej štruktúre sa pena prejavuje veľkou odolnosťou. Chytrá izolácia sa jednoducho uchytí na každý povrch a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Systém polotvrdé izolačnej peny s hustotou až 34kg / m3 má významné parotesné vlastnosti. Vďaka uzavretej štruktúre buniek odolá aj v miestach, kde dochádza ku kontaktu s vodou. Nesaje ani neprepúšťa vodu! 

Tvrdá pena - penová striekaná izolácia s uzavretou bunkovou štruktúrou

Tvrdá PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej uzavretej bunkovej štruktúre sa počas svojho starnutie prejavuje ešte väčšou odolnosťou. Chytrá izolácia sa jednoducho pevne uchytí na väčšinu stavebných povrchov a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Tvrdá PUR pena sa nezosúva, ani neplstnatie. Pre tvrdú striekanú PUR penu je typická štruktúra s veľkým počtom uzatvorených buniek a v dôsledku toho i veľmi nízka nasiakavosť, dokonca i v prípade dlhodobého úplného ponorenia. Vďaka uzatvoreným bunkám sa tento materiál vyznačuje značnou tepelnou rezistenciou a odolnosťou voči difúzii vodnej pary.

Fúkaná izolácia či chytrá pena ( penové striekané zateplenie ) - aplikáciu PUR peny realizujeme za najlepšie ceny

je moderné zateplenie,  ktoré Vám  za najlepšiu cenu na trhu profesionálne nastriekame a tak dosiahnete dokonalý tepelný komfort Vašej domácnosti ... Dostane sa naozaj všade a nekompromisne zateplí strechu, podkrovie, strop, stenu i podlahu. Vhodná je aj na hydroizoláciu základov každého objektu.

NÁJDETE NÁS AJ NA YOUTUBE

Váhate? Pozrite si nás v AKCII :-)

POTREBUJETE PORADIŤ V ROZHODOVANÍ, VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU?

EMAIL: obchod@striekanaizolaciaxl.sk

Mobil: 0915784539

NEVÁHAJTE A VYPLŇTE FORMULÁR

Zateplenie domu Trenčiansky kraj( penové striekané izolácie )

Striekaná izolácia ( PUR pena) - zateplenie strechy, zateplenie podkrovia, zateplenie stropu Bánovce nad Bebravou
Striekaná izolácia ( PUR pena) - zateplenie strechy, zateplenie podkrovia, zateplenie stropu Ilava
Striekaná izolácia ( PUR pena) - zateplenie strechy, zateplenie podkrovia, zateplenie stropu Myjava
Striekaná izolácia ( PUR pena) - zateplenie strechy, zateplenie podkrovia, zateplenie stropu Nové Mesto nad Váhom
Striekaná izolácia ( PUR pena) - zateplenie strechy, zateplenie podkrovia, zateplenie stropu Partizánske
Striekaná izolácia ( PUR pena) - zateplenie strechy, zateplenie podkrovia, zateplenie stropu Považská Bystrica
Striekaná izolácia ( PUR pena) - zateplenie strechy, zateplenie podkrovia, zateplenie stropu Prievidza
Striekaná izolácia ( PUR pena) - zateplenie strechy, zateplenie podkrovia, zateplenie stropu Púchov
Striekaná izolácia ( PUR pena) - zateplenie strechy, zateplenie podkrovia, zateplenie stropu Trenčín