STRIEKANÁ IZOLÁCIA XL POSKYTUJEME NASLEDOVNÉ SLUŽBY:

- striekaná izolácia stropu - vhodné je zateplenie mäkkou striekanou izoláciou 

- striekaná izolácia strechy - zateplenie mäkkou PUR penou   ( je vhodné zateplenie pultovej strechy, zateplenie sedlovej Áčkovej strechy, zateplenie valbovej strechy, zateplenie stanovej strechy, zateplenie polvalbovej strechy, zateplenie členitej strechy, izoláciu oblúkovej strechy i zateplenie romboidnej strechy ) 

- striekaná izolácia podkrovia ( zateplenie medzi krokvami, zateplenie pomúrnice, zateplenie medzi klieštinami )

- striekaná izolácia podlahy ( vhodná na podlahové kúrenie )
- striekaná izolácia základov- penová striekaná izolácia plechovej haly
- striekaná izolácia kontajnerového domu
- penová striekaná izolácia mobilného domu
- zateplenie karavanu
- zateplenie mobilných automobilov
- zateplenie drevodomu

Zateplenie podkrovia - striekaná izolácia XL 

SUPER CENA za zateplenie domu 

ZDARMA - OBHLIADKA STAVBY, PORADENSTVO, DOPRAVA PO CELOM SLOVENSKU, BEZ SKYTÝCH POPLATKOV DISPONUJEME VLASTNÝM ZDROJOM ELEKTRICKEJ ENERGIE.

ZVERTE SVOJ DOM DO RÚK PROFESIONÁLOM, VOLAJTE 0915 784 539 JOZEF MATEIČKA

STRIEKANÁ IZOLÁCIA PUR PENOU 

Prečo si vybrať striekanú izoláciu PUR penou na zateplenie domu?

DRUHY POLYURETÁNOVEJ STRIEKANEJ IZOLÁCIE

Naša spoločnosť aplikuje tieto druhy peny: 

mäkká pena                                                              polotvrdá pena                                                                tvrdá pena

Mäkká pena - striekaná izolácia s otvorenou bunkovou štruktúrou

Mäkká PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej otvorenej bunkovej štruktúre váš dom dýcha. Chytrá izolácia sa jednoducho uchytí na každý povrch a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Striekaná PUR pena zabraňuje prúdeniu vzduchu a tým zabraňuje kondenzácii vlhkosti, ktorá je príčinou vzniku zdraviu nebezpečných plesní.

Polotvrdá - striekaná izolácia s uzavretou bunkovou štruktúrou

Polotvrdá PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej uzavretou bunkovej štruktúre sa pena prejavuje veľkou odolnosťou. Chytrá izolácia sa jednoducho uchytí na každý povrch a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Systém polotvrdé izolačnej peny s hustotou až 34kg / m3 má významné parotesné vlastnosti. Vďaka uzavretej štruktúre buniek odolá aj v miestach, kde dochádza ku kontaktu s vodou. Nesaje ani neprepúšťa vodu! 

Tvrdá pena - striekaná izolácia s uzavretou bunkovou štruktúrou

Tvrdá PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej uzavretej bunkovej štruktúre sa počas svojho starnutie prejavuje ešte väčšou odolnosťou. Chytrá izolácia sa jednoducho pevne uchytí na väčšinu stavebných povrchov a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Tvrdá PUR pena sa nezosúva, ani neplstnatie. Pre tvrdú striekanú PUR penu je typická štruktúra s veľkým počtom uzatvorených buniek a v dôsledku toho i veľmi nízka nasiakavosť, dokonca i v prípade dlhodobého úplného ponorenia. Vďaka uzatvoreným bunkám sa tento materiál vyznačuje značnou tepelnou rezistenciou a odolnosťou voči difúzii vodnej pary.

Fúkaná izolácia či chytrá pena ( penové striekané zateplenie ) - PUR pena 

je moderné zateplenie striekanou izoláciou,  ktoré Vám  za najlepšiu cenu na trhu profesionálne nastriekame a tak dosiahnete dokonalý tepelný komfort Vašej domácnosti ... Dostane sa naozaj všade a nekompromisne zateplí strechu, podkrovie, strop, stenu i podlahu. Striekaná izolácia je vhodná aj na hydroizoláciu základov každého objektu.

NÁJDETE NÁS AJ NA YOUTUBE

Váhate? Pozrite si nás v AKCII :-)

POTREBUJETE PORADIŤ V ROZHODOVANÍ, VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU?

EMAIL: obchod@striekanaizolaciaxl.sk

Mobil: 0915784539

NEVÁHAJTE A VYPLŇTE FORMULÁR