Striekaná izolácia SVOJPOMOCNE

  IZOLÁCIA PENOU ZA NAJLEPŠIU CENA 

  Aká je cena za zateplenie polyuretánovou PUR penou? Čo si môžem urobiť SVOJPOMOCNE ?

STRIEKANÁ PENOVÁ IZOLÁCIA = NAJLEPŠIA CENA NA TRHU Aká je cena za izoláciou penou ? Staviate nový dom SVOJPOMOCNE a hľadáte ideálne zateplenie penou, ktoré bude aj efektívne a bude mať aj výhodnú cenu? Zateplenie polyuretánovou penou (PUR pena)  je moderný izolačný materiál, ktorý je mimoriadne efektívny s rýchlou aplikáciou. Štandardný rodinný dom zateplíme za už za jeden pracovný deň. 

SVOJPOMOCNE si pripravíte napríklad úchyty na sadrokartón. Tieto neskôr prestriekame a vytvoríme Vám dokonalú izolačnú perinu. SVOJPOMOCNE si zabezpečíte ochranu okien, dverí, či omietky s fóliou.

Striekaná izolácia je vhodná nielen na zateplenie strechy, či už šikmej alebo pultovej, ale má širokospektrálne využitie - fasády, steny, podlahy, hydroizolácia a pod.

Zabezpečujeme profesionálnu aplikáciu penovej striekanej izolácie PUR penou po celej Slovenskej republike za najlepšie ceny na trhu. 

Doprava po celom Slovensku je bezplatná. Disponujeme vlastným zdrojom elektrickej energie.

U nás nájdete odborné poradenstvo, bezplatnú cenovú ponuku a kvalitné prevedenie striekanej izolácie za výhodnú cenu. Kvalita je u nás prvoradá. Pri aplikácii používame výhradne certifikované produkty. Naša spoločnosť používa kvalitnú certifikované produkty od nemeckej firmy @PLIXXENT BV @Baymer @Covestro a spoločnosti @ULTRAPUR. 

Úspora nákladov pri vykurovaní a príjemná klíma v lete sú hlavné výhody modernej striekanej penovej izolácie

Ponúkame prémiovú kvalitu chytrej peny za najlepšiu cenu striekanej izolácie na trhu... Zateplenie polyuretánovou PUR penou dokonale vyplní všetky kritické miesta a preruší tepelné mosty, zateplenie strechy sa tým pádom stáva na plne funkčným.

Koľko Vás  u nás bude cena striekanej penovej izolácie stáť ? Ako sa môžete pripraviť na aplikáciu peny, ktoré práce zvládnete svojpomocne? 

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a snažíme sa mu spracovať čo najvýhodnejšiu ponuku.  Preto nás neváhajte a kontaktujte s predbežnou kalkuláciou na obchod@striekanaizolaciaxl.sk alebo 0915784539 . Pred aplikáciou je dôležité si SVOJPOMOCNE zabezpečiť ochranu okien, dverí, prípadne omietky.

MÁTE ZÁUJEM O SUPER CENU za STRIEKANÚ PENOVÚ IZOLÁCIU = AKCIU ŠITÚ NA MIERU? 

VYPLŇTE PROSÍM UVEDENÝ FORMULÁR, ODPOVIEME VÁM ČOSKORO.


Výhodná cena striekanej penovej izolácie spočíva aj v tom, že v prípade zateplenia PUR penou, potrebujete menšiu vrstvu zateplenia ako pri bežných typoch izolácií. Striekaná penová izolácia časom nesadá - drží si svoj tvar a teda aj izolačné vlastnosti po celú svoju životnosť. Naviac mäkká penová striekaná izolácia dýcha! Nevznikajú plesne a poruchy v strešnom plášti. Striekaná penová izolácia nechutí ani hlodavcom, či kunám. Fúkaná izolácia je po aplikácii zdravotne nezávadná, vhodná pre astmatikov i alergikov. Súčasne je aj významná zvuková izoláciaPUR izolácia je vhodná nielen pre novostavby, ale aj na rekonštrukcie starších domov, kde izolácia podkrovia alebo zateplenie strechy významne ovplyvní vykurovacie náklady na domácnosť a v lete poskytne príjemnú klímu v podkroví. Chytrá pena má nespornú výhodu, jej rýchlosť pri aplikácii. Náš profesionálny tím Vám zateplí Váš dom v priebehu jedného dňa. Nasledujúci deň už môžete strešný plášť uzavrieť a pokračovať v ďalších stavebných úpravách. Radi Vás navštívime osobne a poskytneme všetky potrebné technické informácie... Pred aplikáciou je vhodné si SVOJPOMOCNE zabezpečiť ochranu majetku fóliou ( dverí, okien, prípadne omietky ) . Cenová ponuka, obhliadka i poradenstvo po celej SR nezáväzne a zdarma sú pre nás samozrejmosťou! Neváhajte volať na 0915 784 539 aj cez VIBER, či WHATSAPP.

   Našim cieľom je spokojný zákazník.

   Budeme radi, keď Vás budeme môcť o tom presvedčiť...

   Profesionálne realizujeme zateplenie penovou izoláciou po celom Slovensku. Naša výhodná CENA za aplikáciu penovej striekanej izolácie poteší Váš RODINNÝ ROZPOČET .

   Zatepľujeme za najlepšiu cenu CELÉ SLOVENSKO, NAPRÍKLAD AJ V LOKALITÁCH  - Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Nitra, Zlaté Moravce, Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Trenčín, Ilava, Dubnica, Púchov, Považská Bystrica, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Prievidza, Topoľčany, Partizánske, Trnava, Piešťany, Senica, Hlohovec, Galanta, Dunajská Streda, Lučenec, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice, Banská Bystrica, Levoča...


Fúkaná izolácia či chytrá pena za dobrú cenu ( penové striekané zateplenie ) - PUR pena 

je moderné zateplenie striekanou izoláciou,  ktoré Vám  za najlepšiu cenu na trhu profesionálne nastriekame a tak dosiahnete dokonalý tepelný komfort Vašej domácnosti ... Dostane sa naozaj všade a nekompromisne zateplí strechu, podkrovie, strop, stenu i podlahu. Striekaná izolácia je vhodná aj na hydroizoláciu základov každého objektu.

NÁJDETE NÁS AJ NA YOUTUBE

Váhate? Pozrite si nás v AKCII :-)

POTREBUJETE PORADIŤ V ROZHODOVANÍ, VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU?

EMAIL: obchod@striekanaizolaciaxl.sk

Mobil: 0915784539

NEVÁHAJTE A VYPLŇTE FORMULÁR