Mäkká striekaná izolácia s otvorenou štruktúrou buniek

Striekaná izolácia je tá najlepšia voľba pre zateplenie strechy, podkrovia, stropu Vášho domu. Zabezpečujeme profesionálnu aplikáciu penovej striekanej izolácie PUR penou po celej Slovenskej republike za najlepšie ceny na trhu. Doprava po celom Slovensku je bezplatná. Disponujeme vlastným zdrojom elektrickej energie.

U nás nájdete odborné poradenstvo, bezplatnú cenovú ponuku a kvalitné prevedenie striekanej izolácie za výhodnú cenu. Kvalita je u nás na 1. mieste.

Naša spoločnosť používa dva kvalitné certifikované produkty.

Náš produkt od značky PLIXXENT BV má svoj pôvod od vynálezcu polyuretánu. Polyuretán bol vynájdený v Nemecku Ottom Bayerom v 30. rokoch 20. storočia. Následne v 40. rokoch bola technológia izolácií s využitím polyuretánu predstavená v USA Davidom Eynonom. V začiatkoch sa polyuretánové peny využívali predovšetkým v armáde pri zdokonaľovaní vojenských strojov a lietadiel. Spoločnosť Bayer neskôr odčlenila polymes uretán pod spoločnosť COVESTRO a následne od roku 2020 pod značku PLIXXENT BV. Aktuálne sa vyrába v závode v Holansku.

Náš druhý produkt je od renomovanej spoločnosti @ULTRAPUR z Poľska. 

TECHNICKÉ PARAMETRE NAŠICH PRODUKTOV

Technické informácie  PLIXXOPOL SF 640090 Mäkká striekaná izolácia nemeckej spoločnosti @Baymer - @Covestro - @Plixxent BV

Technické informácie ULTRAPOL RG 03/10 E Mäkká striekaná izolácia samozhášavá triedy E

POTREBUJE PORADIŤ V ROZHODOVANÍ, VYŽIADAŤ ORIENTAČNÚ PONUKU?

Email: obchod@striekanaizolaciaxl.sk 
Mobil: 0915 784539   
NEVÁHAJTE A VYPLŇTE FORMULÁR