Striekaná izolácia XL - profesionálne zateplíme Váš domov i firmu

Vitajte na webových stránkach spoločnosti Striekaná Izolácia XL, váš špecialista na inovatívne izolačné technológie. Našim poslaním je pomáhať vám znižovať energetické náklady, zvyšovať komfort vo vašom bývaní či na pracovisku a prispievať k ochrane životného prostredia. Naša aplikovaná izolácia je vhodná pre všetky typy budov, od rodinných domov po komerčné priestory.

MÁTE ZÁUJEM O SUPER CENU za STRIEKANÚ PENOVÚ IZOLÁCIU = AKCIU ŠITÚ NA MIERU? 

VYPLŇTE PROSÍM UVEDENÝ FORMULÁR, ODPOVIEME VÁM ČOSKORO.


Výhodná cena striekanej penovej izolácie spočíva aj v tom, že v prípade zateplenia PUR penou, potrebujete menšiu vrstvu zateplenia ako pri bežných typoch izolácií. Striekaná penová izolácia časom nesadá - drží si svoj tvar a teda aj izolačné vlastnosti po celú svoju životnosť. Naviac mäkká penová striekaná izolácia dýcha! Nevznikajú plesne a poruchy v strešnom plášti. Striekaná penová izolácia nechutí ani hlodavcom, či kunám. Fúkaná izolácia je po aplikácii zdravotne nezávadná, vhodná pre astmatikov i alergikov. Súčasne je aj významná zvuková izoláciaPUR izolácia je vhodná nielen pre novostavby, ale aj na rekonštrukcie starších domov, kde izolácia podkrovia alebo zateplenie strechy významne ovplyvní vykurovacie náklady na domácnosť a v lete poskytne príjemnú klímu v podkroví. Chytrá pena má nespornú výhodu, jej rýchlosť pri aplikácii. Náš profesionálny tím Vám zateplí Váš dom v priebehu jedného dňa. Nasledujúci deň už môžete strešný plášť uzavrieť a pokračovať v ďalších stavebných úpravách. Radi Vás navštívime osobne a poskytneme všetky potrebné technické informácie... Pred aplikáciou je vhodné si SVOJPOMOCNE zabezpečiť ochranu majetku fóliou ( dverí, okien, prípadne omietky ) . Cenová ponuka, obhliadka i poradenstvo po celej SR nezáväzne a zdarma sú pre nás samozrejmosťou! Neváhajte volať na 0915 784 539 aj cez VIBER, či WHATSAPP.

   Našim cieľom je spokojný zákazník.

   Budeme radi, keď Vás budeme môcť o tom presvedčiť...

   Profesionálne realizujeme zateplenie penovou izoláciou po celom Slovensku. 

   Zatepľujeme za najlepšiu cenu CELÉ SLOVENSKO, NAPRÍKLAD AJ V LOKALITÁCH  - Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Nitra, Zlaté Moravce, Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Trenčín, Ilava, Dubnica, Púchov, Považská Bystrica, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Prievidza, Topoľčany, Partizánske, Trnava, Piešťany, Senica, Hlohovec, Galanta, Dunajská Streda, Lučenec, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice, Banská Bystrica, Levoča...


Fúkaná izolácia či chytrá pena za dobrú cenu ( penové striekané zateplenie ) - PUR pena 

je moderné zateplenie striekanou izoláciou,  ktoré Vám  za najlepšiu cenu na trhu profesionálne nastriekame a tak dosiahnete dokonalý tepelný komfort Vašej domácnosti ... Dostane sa naozaj všade a nekompromisne zateplí strechu, podkrovie, strop, stenu i podlahu. Striekaná izolácia je vhodná aj na hydroizoláciu základov každého objektu.

NÁJDETE NÁS AJ NA YOUTUBE

Váhate? Pozrite si nás v AKCII :-)

POTREBUJETE PORADIŤ V ROZHODOVANÍ, VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU?

EMAIL: obchod@striekanaizolaciaxl.sk

Mobil: 0915784539

NEVÁHAJTE A VYPLŇTE FORMULÁR