PENOVÁ STRIEKANÁ IZOLÁCIA - MODERNÉ ZATEPL ENIE POLYURETÁNOVOU PENOU OD PROFESIONÁLOV

  Penová striekaná izolácia je tá najlepšia voľba pre zateplenie strechy, podkrovia, stropu Vášho domu.

  Zabezpečujeme profesionálnu aplikáciu penovej striekanej izolácie PUR penou po celej Slovenskej republike za najlepšie ceny na trhu. Doprava po celom Slovensku je bezplatná. Disponujeme vlastným zdrojom elektrickej energie.

  U nás nájdete odborné poradenstvo, bezplatnú cenovú ponuku a kvalitné prevedenie striekanej izolácie za výhodnú cenu. Kvalita je u nás na 1. mieste. 

  Naša spoločnosť používa dva kvalitné certifikované produkty. 

  Náš produkt od značky PLIXXENT BV má svoj pôvod od vynálezcu polyuretánu. Polyuretán bol vynájdený v Nemecku Ottom Bayerom v 30. rokoch 20. storočia. Následne v 40. rokoch bola technológia izolácií s využitím polyuretánu predstavená v USA Davidom Eynonom. V začiatkoch sa polyuretánové peny využívali predovšetkým v armáde pri zdokonaľovaní vojenských strojov a lietadiel. Spoločnosť Bayer neskôr odčlenila polyuretán pod spoločnosť COVESTRO a následne od roku 2020 pod značku PLIXXENT BV. Aktuálne sa vyrába v závode v Holansku. 

  Náš druhý produkt je od renomovanej spoločnosti  @ULTRAPUR z Poľska. 


POSKYTUJEME IZOLAČNÉ SLUŽBY:

- penová striekaná izolácia stropu - vhodné je zateplenie mäkkou striekanou izoláciou 

- penová striekaná izolácia strechy - zateplenie mäkkou PUR penou   ( je vhodné zateplenie pultovej strechy, zateplenie sedlovej Áčkovej strechy, zateplenie valbovej strechy, zateplenie stanovej strechy, zateplenie polvalbovej strechy, zateplenie členitej strechy, izoláciu oblúkovej strechy i zateplenie romboidnej strechy ) 

- striekaná penová izolácia podkrovia ( zateplenie medzi krokvami, zateplenie pomúrnice, zateplenie medzi klieštinami )

- penová striekaná izolácia podlahy ( vhodná na podlahové kúrenie )
- striekaná penová izolácia základov- penová striekaná izolácia plechovej haly
- striekaná penová izolácia kontajnerového domu
- penová striekaná izolácia mobilného domu
- zateplenie karavanu
- zateplenie mobilných automobilov
- zateplenie drevodomu

Moderné zateplenie striekanou polyuretánovou penou od profesionálov!

Ponúkame prémiovú kvalitu chytrej peny... Fúkaná izolácia dokonale vyplní všetky kritické miesta a preruší tepelné mosty, zateplenie strechy sa tým pádom stáva na plne funkčným.

Striekaná penová izolácia časom nesadá - drží si svoj tvar a teda aj izolačné vlastnosti po celú svoju životnosť. Naviac mäkká penová striekaná izolácia dýcha! Nevznikajú plesne a poruchy v strešnom plášti. Striekaná penová izolácia nechutí ani hlodavcom, či kunám. Fúkaná izolácia je po aplikácii zdravotne nezávadná, vhodná pre astmatikov i alergikov.Súčasne je aj významná zvuková izoláciaPUR izolácia je vhodná nielen pre novostavby, ale aj na rekonštrukcie starších domov, kde izolácia podkrovia alebo zateplenie strechy významne ovplyvní vykurovacie náklady na domácnosť a v lete poskytne príjemnú klímu v podkroví. Chytrá pena má nespornú výhodu, jej rýchlosť pri aplikácii. Náš profesionálny tím Vám zateplí Váš dom v priebehu jedného dňa. Nasledujúci deň už môžete strešný plášť uzavrieť a pokračovať v ďalších stavebných úpravách. Radi Vás navštívime osobne a poskytneme všetky potrebné technické informácie... Cenová ponuka, obhliadka i poradenstvo po celej SR nezáväzne a zdarma sú pre nás samozrejmosťou! Neváhajte volať na 0915 784 539 aj cez VIBER, či WHATSAPP.

   Našim cieľom je spokojný zákazník.

   Budeme radi, keď Vás budeme môcť o tom presvedčiť...

   Profesionálne realizujeme zateplenie penovou striekanou izoláciou po celom Slovensku.

   Zatepľujeme aj v LOKALITÁCH  - Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Nitra, Zlaté Moravce, Žilina, Bytča, Kysucké Nové Mesto, Trenčín, Ilava, Dubnica, Púchov, Považská Bystrica, Prievidza, Bánovce nad Bebravou, Nové mesto nad Váhom, Myjava, Prievidza, Topoľčany, Partizánske, Trnava, Piešťany, Senica, Hlohovec, Galanta, Dunajská Streda, Lučenec, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Prešov, Košice, Banská Bystrica.


Zateplenie podkrovia - penová striekaná izolácia XL 

SUPER CENA za zateplenie striekanou izoláciou  

ZDARMA - OBHLIADKA STAVBY, PORADENSTVO, DOPRAVA PO CELOM SLOVENSKU, BEZ SKYTÝCH POPLATKOV DISPONUJEME VLASTNÝM ZDROJOM ELEKTRICKEJ ENERGIE.

ZVERTE SVOJ DOM DO RÚK PROFESIONÁLOM, VOLAJTE 0915 784 539 JOZEF MATEIČKA

STRIEKANÁ PENOVÁ IZOLÁCIA PUR PENOU 

Prečo si vybrať PUR penu na zateplenie domu?

ŽIVOTNOSŤ

dĺžka životnosti našej striekanej izolácie PUR penou = dĺžke životnosti Vašej stavby, penu aplikujete iba raz a už nikdy ju nemusíte vymeniť

ÚSPORA

úspora na nákladoch zateplením striekanou PUR penou za energie sa pohybuje okolo 70%
penová striekaná izolácia zabraňuje tvorbe tepelných mostov, pretože vyplní všetky medzery, špáry i všetky ťažko dostupné miesta

ALERGIE

penová striekaná izolácia je po aplikácii zdravotne nezávadná, vhodná pre astmatikov i alergikov

RÝCHLOSŤ APLIKÁCIE

PUR striekaná izolácia sa štandardne realizuje v priebehu 1 dňa, disponujeme aj samostatným zdrojom elektrickej energie, čim nezaťažujeme elektrickú sieť

PRIĽNAVOSŤ

naša penová striekaná izolácia sa jednoducho priľne ku každému druhu povrchu, či sa jedná o potrubie, plech, betón, či drevo.

CELOROČNE

nemusíte čakať na leto, penovú striekanú izoláciu PUR penou XL môžete aplikovať v každom ročnom období

NEHORĽAVOSŤ

penová striekaná izolácia nepodporuje horľavosť, používame peny triedy horľavosti E a F . 

DRUHY POLYURETÁNOVEJ PENY

Naša spoločnosť aplikuje tieto druhy peny: 

mäkká pena                                                              polotvrdá pena                                                                tvrdá pena

Mäkká pena - striekaná penová izolácia s otvorenou bunkovou štruktúrou

Mäkká PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej otvorenej bunkovej štruktúre váš dom dýcha. Chytrá izolácia sa jednoducho uchytí na každý povrch a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Striekaná PUR pena zabraňuje prúdeniu vzduchu a tým zabraňuje kondenzácii vlhkosti, ktorá je príčinou vzniku zdraviu nebezpečných plesní.

Polotvrdá - striekaná penová izolácia s uzavretou bunkovou štruktúrou

Polotvrdá PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej uzavretou bunkovej štruktúre sa pena prejavuje veľkou odolnosťou. Chytrá izolácia sa jednoducho uchytí na každý povrch a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Systém polotvrdé izolačnej peny s hustotou až 34kg / m3 má významné parotesné vlastnosti. Vďaka uzavretej štruktúre buniek odolá aj v miestach, kde dochádza ku kontaktu s vodou. Nesaje ani neprepúšťa vodu! 

Tvrdá pena - striekaná penová izolácia s uzavretou bunkovou štruktúrou

Tvrdá PUR pena je výborným izolantom, vďaka svojej uzavretej bunkovej štruktúre sa počas svojho starnutie prejavuje ešte väčšou odolnosťou. Chytrá izolácia sa jednoducho pevne uchytí na väčšinu stavebných povrchov a vytvorí súvislú vrstvu bez tepelných mostov. Tvrdá PUR pena sa nezosúva, ani neplstnatie. Pre tvrdú striekanú PUR penu je typická štruktúra s veľkým počtom uzatvorených buniek a v dôsledku toho i veľmi nízka nasiakavosť, dokonca i v prípade dlhodobého úplného ponorenia. Vďaka uzatvoreným bunkám sa tento materiál vyznačuje značnou tepelnou rezistenciou a odolnosťou voči difúzii vodnej pary.

Fúkaná izolácia či chytrá pena ( penové striekané zateplenie ) - PUR pena 

je moderné zateplenie,  ktoré Vám  za najlepšiu cenu na trhu profesionálne nastriekame a tak dosiahnete dokonalý tepelný komfort Vašej domácnosti ... Dostane sa naozaj všade a nekompromisne zateplí strechu, podkrovie, strop, stenu i podlahu. Vhodná je aj na hydroizoláciu základov každého objektu.

NÁJDETE NÁS AJ NA YOUTUBE

Váhate? Pozrite si nás v AKCII :-)

POTREBUJETE PORADIŤ V ROZHODOVANÍ, VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU na izoláciu?

EMAIL: obchod@striekanaizolaciaxl.sk

Mobil: 0915784539

NEVÁHAJTE A VYPLŇTE FORMULÁR