PENOVÁ STRIEKANÁ IZOLÁCIA XL Ilava

  PROFESIONÁLNE ZATEPLENIE PODKROVIA, STROPU, ČI STRECHY PENOVOU STRIEKANOU IZOLÁCIOU 

   U nás nájdete odborné poradenstvo, bezplatnú cenovú ponuku a kvalitné prevedenie striekanej izolácie za výhodnú cenu. Kvalita je u nás prvoradá. Pri aplikácii používame výhradne certifikované produkty.  Naša spoločnosť používa kvalitnú certifikované produkty od nemeckej firmy @PLIXXENT BV @Baymer @Covestro a poľskej spoločnosti @ULTRAPUR. 

   Doprava po celom Slovensku je bezplatná. 

   Zateplenie strechy, či podkrovia rodinného domu od NÁS, je ideálna tepelná izolácia za výhodnú akciovú cenu. 

   Disponujeme vlastným zdrojom elektrickej energie.

   Moderné zateplenie polyuretánovou penou od profesionálov! 

   Ponúkame prémiovú kvalitu chytrej peny... Penová striekaná izolácia dokonale vyplní všetky kritické miesta a preruší tepelné mosty, zateplenie strechy sa tým pádom stáva na plne funkčným.

   Striekaná penová izolácia časom nesadá - drží si svoj tvar a teda aj izolačné vlastnosti po celú svoju životnosť.
   Naviac mäkká penová striekaná izolácia dýcha! Nevznikajú plesne a poruchy v strešnom plášti. Striekaná penová izolácia nechutí ani hlodavcom, či kunám. Fúkaná izolácia je po aplikácii zdravotne nezávadná, vhodná pre astmatikov i alergikov.
   Súčasne je aj významná zvuková izolácia.
   PUR izolácia je vhodná nielen pre novostavby, ale aj na rekonštrukcie starších domov, kde izoláciou podkrovia alebo zateplením strechy významne ovplyvní vykurovacie náklady na domácnosť a v lete poskytne príjemnú klímu v podkroví.
   Chytrá pena má nespornú výhodu, jej rýchlosť pri aplikácii. Náš profesionálny tím Vám zateplí Váš dom v priebehu jedného dňa. Nasledujúci deň už môžete strešný plášť uzavrieť a pokračovať v ďalších stavebných úpravách. Radi Vás navštívime osobne a poskytneme všetky potrebné technické informácie...
   Cenová ponuka, obhliadka i poradenstvo po celej SR nezáväzne a zdarma sú pre nás samozrejmosťou!
   Neváhajte volať na 0915 784 539 aj cez VIBER, či WHATSAPP.


   Našim cieľom je spokojný zákazník.
   Budeme radi, keď Vás budeme môcť o tom presvedčiť...


   Profesionálne zatepľujeme v okrese Ilava ( Dubnica nad Váhom, Ilava, Nová Dubnica, Bohunice, Bolešov, Borčice, Červený Kameň, Dulov, Horná Poruba, Kameničany, Košeca, Košecké Podhradie, Krivoklát, Ladce, Mikušovce, Pruské, Sedmerovec, Slavnica, Tuchyňa, Vršatské Podhradie, Zliechov )


NÁJDETE NÁS AJ NA YOUTUBE


POTREBUJE PORADIŤ V ROZHODOVANÍ, VYŽIADAŤ ORIENTAČNÚ PONUKU?
Email: obchod@striekanaizolaciaxl.sk Mobil: 0915 784539
NEVÁHAJTE A VYPLŇTE FORMULÁR